Jdi na obsah Jdi na menu
 


Průmyslová zóna - hrozba nebo větší hrozba?

Další článek na tomto webu jsme se rozhodli věnovat nejaktuálnějšímu tématu v největším nejmenším městě v okrese Brno-venkov. Ano! Je ním průmyslová zóna, která je pro Šlapanice skutečnou hrozbou! Proč? Na to jsme se zeptali našeho nejoblíbenějšího architekta a zároveň budoucího nejlepšího primátora Velkých Šlapanic Jaroslava Klašky: "To je jednoduché, ve Šlapanicích by se tím snížila nezaměstnanost, město by dostalo více na daních, lidé by si mohli kupovat více věcí, zbočí zde by bylo levnější, měli bysme na rekonstrukce ve městě, na kanalizaci a jedna hrůza za druhou! Prostě katastrofa! Představte si, že by jsme měli například peníze na provoz města! Umíte si to představit?"

o_11_4.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HRŮZNÁ PRŮMYSLOVÁ PŘEDSTAVA

Pátrali jsme po tom, proč starosta uvádí na první pohled naprosto nesmyslné argumenty, vše se opět vysvětluje silnou pozicí mafie, která potřebuje vydírat nezaměstnané lichvářskými půjčkami. Starosta tak podle našich odhadů získává pár miliard bokem k platu.

Co starosta dodává? "Navíc by se zde začlo stavět a tím bysme narušili náš Kult hrubého domácího produktu. A tím bych porušil dosud neexistující volební program, ne že bych to běžně nedělal," dodává s úsměvem génia.

1315643911_znacka.jpg

 

 

TAK TAHLE CEDULE VE ŠLAPANICÍCH URČO NEBUDE!

Jak to tedy bude se šlapanickou zónou? To se snažil vyvěštit ze své koule nejlepší starosta, kterou má ve své pracovně. Ta je však též zmatená. Osud malých, neprůmyslových, chudých Šlapanic je tedy ve hvězdách...

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář