Jdi na obsah Jdi na menu
 


Starosta města: Náš HDP porušuje známé fyzikální zákony

V minulém článku jsme vás informovali o plánu nejlepšího starosty opakovaným stavěním a demolicí zvyšovat hrubý domácí produkt. Na tento postup jsme se zeptali světově proslulého matematika pracujícího na místním gymnáziu. Jeho slova hovoří jasně: "Tomu synkovi indženýrovi Klaškovi, se pravděpodobně podařilo obelstít známé fyzikální zákony tím, že míchal hrušky s jabkama. Počkejte několik let a HDP Šlapanic se stane nekonečným. Odtud zbývá již pouze krok k cestování časem. Jsem z toho vedle jak ta jedle..."

graph.jpg  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

RŮST ŠLAPANICKÉHO HDP

"Šlapanice se stanou nejbohatším městem ve třetím i čtvrtém rozměru v přepočtu na živý organizmus," komentuje situaci starosta nejmenšího města v okrese Brno-venkov. Vedení města však podezíráme, že tento návrh není jejich vlastní myšlenkou, protože před jistou dobou se v zastupitelstvu objevil muž jménem Edward Kelley.

"Myslím si, že letos máme velkou šanci obhájit cenu za inovaci územní veřejné správy, ikdyž sám nevím co to vlastně znamená," říká starosta: "Kubiceho podplatit nelze, takže jsme museli zapracovat na skutečných návrzích. Mimochodem, příští rok se budeme ucházet o cenu City of the Future ve francouzském Cannes a chceme ji tak sebrat Brnu." Starostovi je očividně jedno, že od 1.1.2012 bude Brno spadat pod Šlapanice.

"Čeká nás tak období největší prosperity od Hercynského vrásnění!"

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Maztyv je kyng, vaří pudyng.

(Katšer, 16. 11. 2011 18:15)

Neuvěřitelné, jek může někdo nacpat profesora S., stupidní přístup vedení města a spustu dalších žvástů do jednoho článku? Nebo spíše jak to může být tak úžasné a přitom originální? Korunu tomuto všemu nasazuje "Edward Kelley v zastupitelstvu".

Good work! ;)