Jdi na obsah Jdi na menu
 


Bezedné popelnice mají hloubku 1,7 metru!

Již dříve jsme vás informovali o problémech ohledně odpadu ve Šlapanicích. Po zaplněných vinných sklepech v roce 2008 se odpadky dovážely do JZD, kde se z nich vyráběly sýry, dětské plenky či Lego. Poté přišel nejlepší primátor největšího nejmenšího velkoměsta v okrese Brno-venkov Ing. arch. J. Klaška s návrhem na bezedné popelnice.

Po výstavbě, kterou prováděly již zkušené firmy se stavbami ve Šlapanicích a v Brně (ano, stavby typu propadajících se kanálů, rozmlácených dilnic, či rozpadajících se mostů), se zjistilo, že bezedné popelnice mají hloubku asi 1,704 metru! Problémy to způsobilo několika místním organizacím, jako je například Maffie, a.S. (aus Schlapanitz), která zaměstnává nejméně 17,04% obyvatel tohoto velkoměsta a její rating je stejný jako prosperující Řecko, tedy Ca. "Je to hrůza!" komentuje aktuální dění šéf této společnosti Ing. arch. Boban Čiperka, který si nepřál být jmenován, "mysleli jsme, že bezedné popelnice povedou do Číny! Naházeli jsme do nich spostu mrtvol a co teď budeme dělat!?" To komentovala hlava radnice takto: "Učiníme všechny kroky, aby jsme se těchto mrtvol co nejrychleji zbavili, a občané tak mohli házet odpadky do popelnic."

bez-nazvugharegaeg.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NĚKDY UŽ NESTAČÍ ANI POPELNICE

Dědinoři ve Šlapanicích také komentují aktuální situaci jako kritickou: "To je hrůza! Jdete po ulici a z popelnice vylízají od krve nohy, ruce, sem tam vypadne na silnici hlava!" říká místní pamětník, který pomáhal v roce 1774 bojovat proti zavedení povinné školní docházky a byl proti výstavbě školky a školy, a díky tomu se v roce 1978 stal čestným soudruhem ČSSSSSR (Česko Slovenské socialistické sovětské svobodné soběstačné republiky).

Ale vraťme se k problematice s odpadem. "Žádné řešení nemáme," upřesnil rudo-žlutou budoucnost Šlapanic Ing. arch. J. Klaška, nejlepší z nejlepších.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář