Jdi na obsah Jdi na menu
 


Starosta: Chystá se rozpočet na rok 2012

4. 12. 2011

Je nejnižší a nejméně vhodný čas řešit rozpočet a proto o něm nejlepší starosta právě jedná. "Musíme sestavit ten rozpočet, protože Kanice s Ostopovicemi ho prý sestavují také, zjistili to naši tajní špioni René a Karl. A aby oni rozpočet měli a my ne, to by prostě nešlo. A taky ho sestavujeme proto, protože jsem slíbil tomu bezdomovci na Náměstí, že rozšířím sociální služby," vysvětluje starosta aktuální dění.

Pojďme se ale podívat na samotný rozpočet. Radniční bakaláři v čele s trenérem sportovních klubů Bc. 出口也接近上廁所 se rozhodli, že příjmy budou rekordní a rozpočet vyjde k 31.12.2012 s přebytkem. Samozřejmě také rekordním. A dodávají: "A ten Kult HDP, ten se změnil, jelikož Bc. Mirek Skočdopole to tak rozhodl. Prý bude ještě větší. Co se týče dopravy, tak Bc. Popokatepetl Jiří rozhodl, že se zruší trolejbusy. Já si ale myslím, že ty financuje stejně Brno a my s tím nemáme nic společného, ale když to řekl... Budu mu věřit, je to přeci bakalář, ne?"

NOVÝ ODHAD RŮSTU ŠLAPANICKÉHO HDP

Starosta dodává: "Příjmy by měli být 241 354 145 RM, což je naprostý rekord! Je to za tvrdou a neúnavnou práci... ehm, moji práci, ehm... Od té doby co jsem v čele, tak přímy pořád rostou. Je to díky mafii samozřejmě. Počet mafiánů ve Šlapanicích roste ještě rychleji než Kalouskův dluh! Umíte si to představit?! Tento rok více než 50% obyvatelstva jsou mafiáni! Aby byly příjmy města vzhledem k těmto živnostníkům spravedlivé, rozdělili jsme je do tří tříd: lůza, ujde to a bojíme se jich. Jak to platí u Kalouska, tak to platí i u nás, "lůza" má daň 99,5%, "ujde to" mají 10% a "bojíme se jich" neplatí nic. Naopak, platíme jim, aby nám neshodili vánoční stromeček na Náměstí. Už několikrát tento teroristický útok v dějinách Šlapanic hrozil!"

POČET MAFIÁNŮ VE ŠLAPANICÍCH

Starosta je však optimista: "Všechno se daří, po vítězství lidu v roce 1948 a 1989 Šlapanice stále rostou. A tento rok je rozpočet naplánován tak, aby se ztratilo a nenašlo maximálně 95% celého objemu," šibalsky dodává.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

...

(Vlastník Mandarinkovníku, 13. 12. 2011 21:46)

:D :D :D :D :D :D...... už nemůžu... :D Nechápu, jak to děláš. Nesmíš být politikem, protože bys všechny tyhle věci začal brát vážně. A to se nesmí stát! Konec komentáře.

...

(Vlastník Mandarinkovníku, 13. 12. 2011 21:46)

:D :D :D :D :D :D...... už nemůžu... :D Nechápu, jak to děláš. Nesmíš být politikem, protože bys všechny tyhle věci začal brát vážně. A to se nesmí stát! Konec komentáře.