Jdi na obsah Jdi na menu
 


Změna trenéra ve šlapanických klubech

3. 12. 2011

"Je to otřesné, strašné... Avšak o mě se nemusíte bát, já jsem zajištěný," uvedl, dnes už bývalý, trenér BK Šlapanice do toho, FK Šlapanice jsou nej a nejmenovanného třetího klubu. Ano, je to tak! Karl Hermann von Schlapanitz odstupuje. Nejlepší starosta budoucích Velkých Šlapanic nám k tomu řekl: "Bylo to nevyhnutelné. V přátelských utkáních jsme všechno ve všech sportech prohráli. Někdy naše vstřelené branky byly i v mínusu. Trenéra jsme ale odvolali i proto, že nemá typické šlapanické jméno. Odhaduju ho tak na Poláka... Ne! Počkat... Hermann... Omlouvám se (smích), to bude Maďar. Každopádně, nový trenér se bude hodit mnohem víc. Jeho jméno je 出口也接近上廁所. Myslím, že je to Rus..."

634247.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BUDOUCÍ ŠLAPANICKÝ STADION PODLE Ing. arch. NEJLEPŠÍHO STAROSTY

Nezapomeňte se přijít podívat na zápasy mezi Bedřichovicema a Šlapanicema jak v hokeji, tak i ve fotbale. Kde? To nikdo neví... Kapacita je ale prý neomezená. Zápasy se konají 14.12.2011.

"Pevně věřím, že nový francouzský trenér se ukáže jako schopný," doplnil starosta, "vždyť Brazílie je ve fotbale dobrá! USA zase v hokeji. Nechci se chlubit, ale myslím, že máme vyhráno!"

fk.pngbk.png

 

 

 

 

 

 

 

 

HOKEJ NEBO FOTBAL? TO NEVÍ NIKDO...

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář