Jdi na obsah Jdi na menu
 


Šlapanické kluby válcují své poddané

Že nejsou Šlapanice ve sportu vidět? Že nemají žádné sportovní kluby? Chyba! Opak je pravdou! Od 1.1.2011 fungují ve Šlapanicích různé kluby, například BK Šlapanice do toho, nebo FK Šlapanice jsou nej a mnoho dlaších, konkrétně jeden... V nové rubrice Sport (pro cizince sport, Sport, sport, спорт, šport, 體育, սպորտ, ספורט, スポーツ) vám budeme přinášet aktuální výsledky ze zápasů hokejového a fotbalového klubu. Včera (14.11.2011) hrály zápas oba dva kluby. Bruslařský klub Šlapanice do toho zvítězil naprosto drtivě nad poddanými z Bedřichovic 0,50 : 0,49.

Pořadí Team Skóre Body Zápasy
1. BK Šlapanice do toho 0,50 : 0,49 3 1
2. HC Bedřichovice 0,49 : 0,50 0 1

TABULKA SCHLAPANITZ ICE LEAGUE V LEDNÍM HOKEJI

Ve fotbale též Šlapanice dopadly velmi dobře a posunuly se tak na první místo tabulky Schlapanitz League ze dvou týmů, díky nádherné výhře 12 459 : 0.

Pořadí Team Skóre Body Zápasy
1. FK Šlapanice jsou nej 12459 : 0 3 1
2. FC Bedříšky 0 : 12459 0 1

TABULKA SCHLAPANITZ LEAGUE VE FOTBALE

A co na tyto výsledky říká trenér všech třech týmů (i toho nejmenovanného) Karl Hermann von Schlapanitz? Nic, jelikož neumí mluvit, ale pouze psát... (neptejte se jak trénuje). Takže co nám napsal: Zme nejlepžý a zažlabeme do letu a drávníku ty s Petřížkovyc. Fanoušci šílí a na zápasy přišli celkem 3 diváci!!!!! To, že by to byl pokaždé trenér pan Karl Hermann von Schlapanitz však odmítá. No, každopádně fanděte od všech televizních obrazovek! Další tři zápasy se hrají 14.12.2011, tedy pravidelně každý měsíc. A proč tak málo? Ano, je to tak! Šetří se... Zase...

fk.pngbk.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FOTBAL NEBO HOKEJ? Z TOHO SI VE ŠLAPANICÍCH NEDĚLAJÍ HLAVU...

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář