Jdi na obsah Jdi na menu
 


Naprosto ojedinělá stavba dálnice začíná

7. 11. 2011

Že v tak malém velkém městě jako jsou Šlapanice nemůže vyrůst významná stavba okresního významu? Chyba! Opak je pravdou, jelikož 11.11.2011 začne stavba I. etapy obchvatu Šlapanic. "111% investic půjde z evropských fondů a ten zbytek zaplatíme my, politici, bude to dar našim voličům," uvedl nejoblíbenější a nejlepší starosta nejmenšího města v okrese Brno-venkov, "stavba potrvá pouze 1 111 měsíců. Dokonce jsme pro tuto křižovatku vynalezli na okresní poměry nevídanou značku."

04112011648.jpg

 

 

 

    

 

    ZNAČKA ZA 11 MILIÓNŮ ŘÍŠSKÝCH

      MAREK JE JIŽ NA MÍSTĚ. NYNÍ

      ZBÝVÁ DOSTAVĚT KŘIŽOVATKU.

 

 

 

 

 

Ptali jsme se ho, jestli není křižovatka na tak malé velké město příliš mohutná. Starosta se podrbal za ušima a řekl: "Příští rok budeme kandidovat v prestižní mezinárodní soutěži nazvané Cities of the Future. A rozhodně chceme vyhrát. Zatím mám na stole jen jednu cenu a to za vítězství šlapanického týmu nad HC Kometou Brno na fotbalovém hřišti z roku 2009. Vyhráli jsme 11:2. Byl to důlěžitý krok k tomu, aby se Šlapanice staly významné v oblasti sportu. Ale vraťme se na dálnice. Tyto čtyř až osmi proudové silnice budou velmi důležité, neboť HDP Šlapanic poroste velmi rychle vzhůru. Po dokončení se křižovatka stejně jako spalovna začne bořit, na co by taky v takovémhle zapadákově byla," usmívá se.

krizovatka.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                      BUDOUCÍ OBCHVAT ŠLAPANIC

Když už jsme chtěli odejít řekl nám: "ale víte co je největší prča? (smích), že křižovatka bude mít sama o sobě větší rozlohu jak celé Šlapanice, tudíž se vše kolem bude bourat." Den na to 7.11.2011 začali ve Šlapanicích propukat obrovské nepokoje, ne však tak velké jak na Wall Street, na Náměstí před radnicí se ve Šlapanicích shromáždilo pouze 11,1 člověka. Stavbě křižovatky tak zřejmě nic nestojí v cestě. Všechny domy se budou postupně bourat, začne se na ulici Riegrova a bude se postupovat směrem na jih. Celková investice na výstavbu této mohutné křižovatky bude činit neuvěřitelných 1 111 111 111 111 111 111 Říšských Marek.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář