Jdi na obsah Jdi na menu
 


Závěrečný účet města za rok 2011

Je to tu! První zveřejnění konečného (ne)hospodaření nejmenšího největšího města v okrese Brno-venkov. Ikdyž se bude rozpočet teprve projednávat, došlo již k jeho zveřejnění. "Na poslední kvartál jsme vyměnili bakaláře sestavující rozpočet za takové synky architekty, jako jsem já," usmívá se šibalsky šilhající Klaška.

klaska.jpg

 

 

 

 

             TENHLE BOREC TO

       VŠECHNO VEDE! RÝSOVAT

           JE PRO NĚJ HRAČKA!

 

 

 

 

 

 

 

 

Ale nyní pojďme k samotnému rozpočtu. Ten samozřejmě skončil v rekordním přebytku. Nicméně radnice se nemá čím chlubit! Přechod z Říšské Marky na československou Korunu se nezdařil kvůli klaškflaci, která dosáhla neuvěřitelných 170,4%! "Toto nehodlám komentovat," přiblížil nám situaci jeden z radnických architektů. Každopádně nám prozradil jedno z tajemství úspěchu vysokých příjmů: "My příjmy nesečítáme, ale umocňujeme. Někdy na druhou, někdy na třetí, ikdyž nevím jak se to přesně dělá," usmívá se a ukazuje jedničku na vysvědčení z první třídy pomocné školy.

Rozpočet v tis. RM Schválený rozpočet Upravený rozpočet Skutečnost k 17.04.2011 (konec roku)
PŘÍJMY Inž. arch. Inž. arch. Inž. arch2
VÝDAJE xD :D to nevym jak umocňyt
SALDO Inž. arch + xD (Inž. arch + :D)2 FUUUUUUU
ZTRÁTY A NENÁLEZY žádná korupce! nikdy neustoupíme! 471 457 897 581 324

NEOMILNĚ ZESTAVENÝ ROSPOČET

Také jsme se zeptali, jak to vypadá s dotacemi pro Velké Šlapanice. Odpověď byla jasná: "Zakarpatsko Předkarpatská Unie sídlící ve vašem vzorovém městě Ulaanbaataru neví, kde Malé Šlapanice leží. Takže nic nedostanete!"

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář