Jdi na obsah Jdi na menu
 


Doprava ve Šlapanicích houstne!

3. 6. 2012

Podle nejlepšího architekta a našeho primátora doprava ve Šlapanicích začíná kolabovat. Důvod je jasný... Ve Šlapanicích se za poslední rok zvýšila bytová výstavba o 170,4% na 1,704 bytu na rok.  "Je to krizová situace! Mafiáni odchází a poddaní přicházejí, takto se nikdy neztotožníme s brněnským Magistrátem!" S tím souhlasí i ÚPDB (Úřad pro dohnání Brna). Podle jeho mluvčí se Šlapanice stávají stále "modernějším" městem, a dokonce zde hrozí, že životní úroveň by mohla dosáhnout hodnot mongolského Ulaanbaataru. Nejlepší architekt však uklidňuje: "to nehrozí - na 26. června už plánujeme zastavení dodávky proudu, ať ti dědinoři pocítí genius loci Ulaanbaataru," (šibalský smích).

Nyní ale k tíživé dopravní situaci v největším, nejmenším městě v okrese Brno-venkov. "Rozhodl jsem se provést naprosto megalomanský projekt, bohužel na něj nejsou peníze... Takže jsem požádal naši důvěryhodnou firmu s ratingem Ca, Maffie, a.S. (aus Schlapanitz), která nám na Brněns*é postaví největší Tesco od Ulaanbaataru až po Budapešť!" hlásá slavnostně ve svojí kanceláři starosta a přitom významně ukazuje na svůj diplom Ing. arch. 

Nyní ale opravdu k té dopravní situaci: k té nám Klaška nebyl na místě schopen nic sdělit, takže oficiální prohlášení jsme si přečetli až na webu, citujeme: „Stále houstne doprava, více a více lidí jezdí auty, vznikají zácpy, ve městě není kde parkovat a zhoršuje se životní prostředí. Dopravní studie by měla ukázat, jak dopravu řešit. Jde o velmi palčivý problém, který je třeba urychleně řešit. Není možné čekat, až bude vypracován územní plán,“ uvedl starosta Jaroslav Klaška

20120607t141208.018.jpg

      

 

 

 

 

 

 

 

 

ZÁBĚR WEBKY JASNĚ POTVRZUJE KLAŠKOVA SLOVA

Musíme se přiznat, že o nějakém územním plánu Šlapanic jsme do té doby neslyšeli, největší nejmenší město v okrese Brno-venkov se tak významně přibližuje i takovým západním městům, jako je Teherán nebo Ašchabad!

uzemni-plan.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DĚTSKÁ MALŮVKA? NE! NOVÝ ÚZEMNÍ PLÁN OD NEJ ARCHITEKTŮ Z RADNICE

A jak tuto hrůzostrašnou situaci komentuje zástupce ředitelky místního ústavu pro duševně nadané - "Gymnázium"? "Dneska jsem se svým Sharanem uvízl v dopravní zácpě. Čekal jsem asi 17,04 sekundy, a to jenom kvůli traktoru, který vezl místní synky do JZD. Je tedy jasné, že dopravní situace začíná být kritická."

Opět se tak vyskytla naléhavá potřeba vystavět Bulvár, vedoucí odnikud do černozemě, kterou je třeba chránit. Výsledkem by měly být Šlapanice přátelské a bezpečné - jako vždy.*

 

*pouze pro vlastníky SafetyCard - karta Šlapaňáka

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář