Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hateman Hašek navštívil Brno-venkov!

Známý a nejlepší hateman z nejlepších hatemanů ze všech krajů, maďarský diplom, to vše jsou znaky JUDr. Michala Haška. Tento muž (můžeme se pouze domnívat) navštívil včera největší město v okrese Brno-veknov a nejlepšího primátora Šlapanic architekta J. Klašku. K tomu nám hateman miss 2011 potvrdil: "Šlapanitz ma... omlouvám se... zmátla mě ta cedule... no Šlapanice mají velkou malou budoucnost! Do verbálních priorit mě, zařadím i rozvoj tohoto velkoměsta."

michal-hasek_7759.jpg

 

 

 

           ZNÁMÝ HATEMAN

              (PRO NEZNALCE, CO

           NESTUDOVALI MBA -

               - ČTI HEJTMAN)

             NAVŠTÍVIL OBEC        

                 ŠLAPANICE

 

 

 

 

 

 

Když Hašek přišel na radnici, zavřel se spolu s Klaškou v kanceláři. Nikdo nevěděl co se děje... Zřejmě řešili velmi závažné zbytečné problémy rozvoje Jihomoravského kraje. Když jsme se zeptali sekretářky a bakalářů z radnice, tak tvrdili, že se spolu hádají o to, kdo má méně hodnotný titul. Tuto informaci potvrdil Bc. B. Bakalář, který má na starost Úřad pro dohnání Štatlu (ÚDŠ).

ter39aa6a_dom5hasek.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DIPLOM O STUDIU NA ŠPIČKOVÉ MEZINÁRODNÍ ÚROVNI Z MAĎARSKA

Poté, co se na sváteční hostině "Vítáme nejznámějšího právníka z Maďarska" dozvěděl primátor Šlapanic, že hateman Hašek chce zosnovat spiknutí s nejlepším primátorem Brna Bc. R. O., MBA proběhla defenestrace. "Tohle je velezrada!" křičel Klaška z okna. To měl ale Hašek už pod svým novým oblekem za 15 999 euro schované důležité strategické dokumenty o budoucnosti Šlapanic, např. Veřejné kadiboudy nebo dokonce rekonstrukce kravína!

Inženýr Klaška na tuto návštěvu reagoval takto: "Ti brněnští kmotři jsou všude! Hrůza! Musíme se bránit. Zítra požádám o dotace ze šlapanických fondů a fondů EU na výstavbu obrovského opevnění kolem celých Šlapanic. Poklepání základního kamene by mělo být za účasti mě dne 18.1.2012. Teď mě to tak napadlo no... A bude to legendární! Na tuhle pařbu jsou všichni zváni! Konečně budeme mít obranu proti těm brněnským imperialistům!" hlásá vítězně na vylidněné náměstí.

krc2866f6_174617_758979.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HATEMAN HAŠEK S NENÁVIDĚNÝM PRIMÁTOREM ONDERKOU

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář