Jdi na obsah Jdi na menu
 


Den boje za (ne)svobodu a (ne)demokracii

"Sedmnáctý listopadovec je pro nás velmi důležitý," křičí nejlepší starosta největšího nejmenšího města v okrese Brno - venkov na náměstí, kde ho možná poslouchají dva bezdomovci, pes, strom a nově dovezený fikus. Zároveň dodává: "Je to den, kdy v České republice vzniká stejný bordel, jako zde byl i před tím, bohužel se tak stalo i ve Velkomoravské říši," utírá si kapesníkem slzy, "takže to vlastně moc významný den není, co se týče roku 1989..."

Místo oslav však v celé Republice propukají demonstrace. Tak velké město jako jsou Šlapanice nemohou býti vyjímkou. V 11:44 se zde mají sejít jednotky lidí, aby demonstrovali proti zlému ministru zakletých financí Mírovi Kalousků.

17.11.jpg

 

  

 

 

  

 

 

   LÍSTEČKY, KTERÉ POLETUJÍ

           PO ŠLAPANICÍCH

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Starosta ve svém úctihodném projevu pokračuje: "Ty lístky, co tady poletují, to není nic jiného než..." zrovna mu jeden přistál na obličeji, "....grrrrr, to není nic jiného než hnus! Takovéto lži nesmí být tolerovány. Demokracie tu rozhodně je! Můžete se vyjádřit a nic Vám nikdo neudělá, jediné mínus je, že Váš názor nikoho nezajímá a prostě zmizí ze světa, pravda... Každopádně svoboda je zde také. Můžete cestovat, tedy pokud na to máte," směje se, "krucinál, už odešli aji ti bezdomovci. Končím! Nazdar!"

Tak to byla reportáž ze 17.listopadu 2011 ve Šlapanicích. Pochybujeme, že na demonstraci někdo přijde...

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Komentář týkající se psa a fíkovníku, abecedně fíkovníku a psa

(Vlastník Mandarinkovníku, 28. 11. 2011 11:09)

Závidím mu toho psa a fíkus:)